Przejdź do treści

Wspieram Kooperatywę Dobrze!

Przede wszystkim: Dołącz do Spółdzielni i zacznij działać z nami!

Działamy już od paru dobry lat, jednak niezmiennie potrzebujemy spółdzielców_czyń! – Pandemia, przeprowadzki i różne osobiste historie sprawiają, że nie wszyscy zostają z nami na lata. W Kooperatywie zawsze jest co robić. Możesz pomagać w sklepie, odbierać dostawy, organizować wydarzenia edukacyjne lub integracyjne. Nieustannie potrzebujemy osób które chcą się włączyć, kupować taniej przepyszne jedzenie, budować z nami nowoczesną spółdzielczość, brać udział w pracy sklepów. Dyżur to jedyne 3 h w miesiącu, a otwiera Ci drzwi do zniżek i ciekawego, innego, spółdzielczego świata! Zapraszamy Cię serdecznie!

Są też inne sposoby

1. Członkostwo inwestycyjne 

Stajesz się częścią społeczności, która wspólnie chce wpływać na swoje otoczenie. Dołączenie do Spółdzielni wymaga wpłacenia wpisowego i wykupienia wybranej liczby udziałów. Jako członkini Spółdzielni będziesz mieć udział w rocznych zyskach Spółdzielni, proporcjonalnie do wykupionych przez Ciebie udziałów. Liczbę udziałów, które chcesz wykupić wskazujesz w deklaracji członkowskiej. Będziesz mieć również prawo głosu na Walnych Zgromadzeniach Spółdzielni oraz prawo kandydowania do jej władz.

2. Zakupy w Kooperatywie

Zapraszamy do naszych sklepów po zakupy naturalnych produktów od lokalnych dostawców. Tworzymy alternatywę wobec sieciowych marketów i komercyjnych sklepów ekologicznych. Nasze sklepy znajdują się w Warszawie na Muranowie (Andersa 27) i na Mokotowie (Niepodległości 88).

3. Wesprzyj Fundusz Solidarnościowy

Możesz pomagać finansowo innym osobom, którym trudniej jest wnieść opłaty członkowskie, aby dołączyły do Kooperatywy.

4. Wpłać darowiznę na rzecz naszych działań edukacyjnych

Numer konta: 09 9011 0005 3030 0010 2000 0061 (Bank Spółdzielczy Vistula)
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe
Odbiorca: Stowarzyszenie Kooperatywa Spożywcza “Dobrze”, ul. Andersa 27 00-159 Warszawa