Przejdź do treści

Taśmy Kooperatywy

Fajna nowość w Kooperatywie. Tworzymy zbiór podcastów, z audycji przeprowadzonych dla Radia Kapitał, w ramach audycji “Taśmy Kooperatywy”, w której rozmawiamy z członkami i członkiniami naszego stowarzyszenia na temat ich różnych zajęć i inicjatyw. Odcinki w linkach:

  1. Rozmowa z Niną Bąk i Kasią Kalinowską, współtworzącymi hip-hopowy duet “Kompost”. Kasia i Nina opowiedziały o swoich pomysłach na ten projekt muzyczny, motywacjach i inspiracjach, które ja nakręcają, a także najbliższych planach.
  2. Rozmowa z Kubą Rokiem o aktywizmie ekologicznym. Kuba opowiada o wyjątkowości Puszczy Białowieskiej, działaniach podejmowanych przez “Obóz dla Puszczy”, a także innych inicjatywach ekologicznych.
  3. Rozmowa z Anją Franczak o pracy towarzyszki żałoby. Anja przedstawia swoją historię, która skłoniła ją do podjęcia się tego zajęcia, doświadczenia zebrane podczas wolontariatu w hospicjum i kursu przygotowującego do pracy jako towarzyszka żałoby, a także historie osób, które napotkała na tej niecodziennej drodze.