Przejdź do treści

Postwzrost – szkolenie

  • przez

Stworzono / zmodyfikowano 05/04/2023 przez KK

Kolektyw trenerski “Lepiej” zaprasza serdecznie na wspaniałe szkolenie o fundamentalnej sprawie. “Co wzrasta wraz ze wzrostem gospodarczym? – Podstawy krytyki wzrostu”. Jeśli masz poczucie, że to dogmat wzrostu gospodarczego sprawia, że na COP24 nie uda się podjąć oczywistych działań ws. ochrony klimatu, podobnie jak nie udaje się zatrzymać zalewu śmieciowego jedzenia, reklam i Black Friday’ów – to jest coś dla Ciebie! Interesujesz się post-wzrostem, chcesz umieć o nim opowiedzieć innym – przyjedź!

 

Szkolenie odbędzie się 17-20 stycznia w Krzyżowej (60km od Wrocławia), w polsko-niemieckiej grupie edukatorek, pasjonatów, aktywistek. Opłata za udział opiera się na zasadzie solidarności i waha się między 100-200 PLN dla osób z Polski (pokrywa koszty noclegu oraz wyżywienia). Podstawowa znajomość angielskiego mile widziana, ale będzie dostępne tłumaczenie.

Chcesz się zapisać? formularz zgłoszeniowy jest dostępny

na www.kreisau.de. Zapisy do 28.12.2018 r.

Jeśli ten termin/temat Ci nie pasuje, to może chcesz wziąć udział w kolejnym szkoleniu z serii?  Czy wzrost nas uszczęśliwia? Dobrobyt poza pracą, konsumpcją i konkurencją już 21-24 marca 2019 r. Zapraszamy!

 

Kuba i Wojtek, Kolektyw Trenerski “Lepiej”