Przejdź do treści

Akcja foto Good Food Good Farming

Stworzono / zmodyfikowano 05/04/2023 przez KK

W dniach 19-22 października Parlament Europejski głosuje nad przyszłością Wspólnej Polityki Rolnej. Pokażmy europosłom, że żądamy radykalnej zmiany polityki i włączmy się do akcji Good Food Good Farming.

Koalicja Żywa Ziemia liczy na wszystkich, którzy chcą zmiany systemu żywienia. Rolnicy, konsumenci i aktywiści mają szansę pokazać, że utrzymanie Wspólnej Polityki Rolnej w obecnym kształcie, nie służy zrównoważonej i sprawiedliwej przyszłości żywności i rolnictwa. Jak można się włączyć w akcję?

Wystarczy opublikować w mediach społecznościowych swoje zdjęcie ze skrzyżowaną łyżką do zupy i widelcem lub dla bardziej zaangażowanych i dysponujących cięższym sprzętem – łopatą i widłami, i oznaczyć je hasztagiem #GoodFoodGoodFarming. A potem namówić do tego innych – znajomych, przyjaciół, członków naszej organizacji i tych, którzy obserwują nas na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Koalicja apeluje – zbierzmy jak najwięcej zdjęć, które pokażą naszym rządom i europejskim decydentom, ilu z nas nie zgadza się na status quo w zakresie polityki rolnej. Powiedzmy jasno, że potrzebujemy reform, które wesprą rolników na drodze do zmiany praktyk na te odpowiadające na wyzwania przyszłości, chroniących różnorodność biologiczną i klimat, promujących dobrostan zwierząt oraz zapewniających wysokiej jakości żywność dla wszystkich. Teraz możesz stać się częścią ruchu!

Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie Koalicji pod linkiem

Europejskie Dni Akcji. Pokaż się!