Przejdź do treści

Nowy etap Kai :) Podziękowania.

Stworzono / zmodyfikowano 02/12/2020 przez Korneliusz

Kochane i Kochani :)

Ze względu na swoja ciążę <3 z końcem lipca znikam ze sklepów, żeby móc w spokoju przygotowywać się do Nowego życiowego etapu i zmian z Nim związanych :)) W związku z czym chciałabym Wam wszystkim serdecznie podziękować za tą wieloletnią kreacje, doświadczenie tworzenia i rozwoju kooperatywy jest dla mnie bezcenne. To wielki przywilej móc tworzyć taką piękną i sprawcza społeczność. Praca w kolektywie dała mi niesamowicie duży rozwój, dziękuje Wam wszystkim za to niezwykle wzbogacające doświadczenie. Do października jestem członkinią zarządu, po tym czasie wyciszę już swoją aktywność by móc zająć się nową rolą i kreacja, którą planuje w czasie urlopu macierzyńskiego wraz z moimi bliskimi przyjaciółmi :) Będę informować konkretnie jak już coś konkretnego się z tego wyłoni :))

Moje obowiązki zostaną przekazane 3 osobom, część formalna i administracyjna związana z usługami dla lokali sklepowych i bankami, a także rozliczanie bonów przejmuje Kasia Maciąg. Część remontowo-awaryjna, i dbanie o stan techniczny sprzętów przejmuje Konrad. Natomiast bieżąca koordynacja i zarządzanie sklepem oddaje w ręce Ani Kaliszuk :) Jeśli chodzi o czwarty obszar projektowanie i wykonawstwo projektów zmiany i adaptacji infrastruktury i przestrzeni lokalowych do ufam, że znajdą się odpowiednie osoby w kolektywie by móc zespołowo ciągnąc te procesy :)) Kooperatywa to nie kończący się proces, który Tworzymy MY osoby jestem pewna, że będzie się dalej pięknie rozwijać :) Wysyłam Wam dużo Miłości :)

ps. Mała prywatka. Jeśli macie w domach jakieś sprzęty przydatne w okresie zimowej ciąży i opieki nad niemowlęciem i dziecięciem, które chcielibyście puścić dalej w obieg z radością i wdzięcznością przyjmę!