Przejdź do treści

KOŃCZYMY Z METKOWANIEM

  • przez

Stworzono / zmodyfikowano 22/10/2018 przez

Kochany Szanowny Kolektywie :)

Jak już pewnie zauważyliście, Kooperatywa przechodzi ostatnio spore zmiany nie tylko infrastrukturalne i kadrowe, ale przede wszystkim systemowe.

Wdrożyliśmy nowe rozwiązanie, jakim jest przejście na komputery POS zamiast kas fiskalnych. Decyzja ta była dedykowana potrzeba usprawnienia działania i obsługi naszego systemu sprzedaży i magazynu.
Jakie przełożenie ma ta zmiana na to co robicie na dyżurach? PRZECZYTAJCIE TO WAŻNE
NIE METKUJEMY już towarów! Kasjerka wczytuje produkt do systemu przez skanowanie kodu kreskowego lub znajdując produkt na pulpicie POSA, nie ma więc potrzeby metkować produktów, dzięki temu unikamy pomyłek i niezgodności w stanie magazynowym, które z tego wynikały :)
 
TERAZ PILNUJEMY CENÓWEK
Nie będzie już ceny na produktach pakowanych lecz na listwach cenowych.
Każdy produkt powinien stać na półce nad swoją cenówką – dlatego ważne aby produkty miały swoje stałe miejsce – pilnujcie go. Prosimy uważnie rozkładajcie towar na półkach.

W okresie wdrażania mogą być jeszcze lekkie problemy z dostępnością i aktualnych cenówek. Niemniej BARDZO Was proszę o wyrobienie sobie uważności na to czy na sklepie jest umieszczona informacja o cenach produktu :) W końcu to podstawowa informacja.

Ślę dużo Miłości i Serdeczności!
KaJa