Przejdź do treści

Kolektyw Trenerski Lepiej

Kolektyw Lepiej

Jesteśmy grupą trenerów, aktywistek, praktyków, którą charakteryzuje progresywne i wizjonerskie myślenie o roli społeczności w kształtowaniu codziennej rzeczywistości. Wywodzimy się z Kooperatywy Spożywczej „Dobrze” zrzeszającej prawie 150 osób, która jako pierwsza i jak dotąd jedyna kooperatywa w Polsce prowadzi sklep z lokalną i sezonową żywnością. Ta ambitna, społecznościowa inicjatywa funkcjonuje w Warszawie od 2013 roku i od początku rządzi się głęboko demokratycznymi zasadami.
Myślimy o świecie, ekonomii i społeczeństwie przez pryzmat ludzkich potrzeb i szacunku wobec przyrody. Chcemy pomóc Wam osiągnąć obrane cele nie zapominając przy tym o ważnych aspektach ludzkiego życia: dobrych relacjach z bliskimi, skutecznej współpracy, wpływie na otoczenie czy spełnieniu w różnych aspektach życia.
Dostarczamy wsparcia instytucjom, które pragną polepszyć relacje w ramach swojego zespołu lub kontakt ze społecznością lokalną oraz grupom, które działają na rzecz lepszego i bardziej sprawiedliwego świata.

Kontakt: wojtekmejor@dobrze.waw.pl

Link