NIE PRZEGAP

Prace nad aplikacją do zarządzania członkostwem

Od jakiegoś czasu, wraz z rozwojem naszej spółdzielni, pracujemy nad wprowadzaniem rozwiązań informatycznych, które ułatwią formalności związane z członkostwem w Kooperatywie.

UPDATE: 23.05.2021

Pierwszy miesiąc z płatnościami przez aplikację już za nami. Od dziś możecie korzystać z nowej, bardziej rozbudowanej instrukcji z obrazkami

UPDATE: 29.04.2021

Po płatnościach testowych wykonanych w marcu, pierwsza kohorta nowych osób, które były na spotkaniu w kwietniu korzystała już z nowego sposobu płatności. Osoby przedłużające członkostwo od maja także mogą już płacić przez stronę.

Możliwe są już także zapisy na dyżury po zalogowaniu się do panelu użytkownika na stronie https://dobrze.waw.pl/moje-konto/

UPDATE: 25.03.2021

Niebawem, dzięki pracy naszego kooperatywnego teamu: Kasia Kalinowska, Adam Borowski, Dominika Woronowicz, Karo Mistrzak, będziemy wprowadzać aplikację – dodatek do strony dobrze.waw.pl, która będzie bardziej rozbudowanym kontem członkini/członka.
W listopadzie 2020 10 osób z kolektywu wzięło udział w testach oprogramowania, a teraz, kończymy pierwszy etap, który dotyczy płatności składek.
 
Już niebawem w specjalnej zakładce na stronie dobrze.waw.pl będziecie mogły i mogli:
  • sprawdzić, do kiedy trwa Wasz okres członkowski
  • opłacić składkę
  • zasilić Fundusz Solidarnościowy
Z czasem będzie to zgrabnie połączone także z zapisami na dyżury, ale na na razie zaczynamy od uporządkowania spraw dotyczących składek i przedłużania członkostwa.
 
Przed nami jeszcze: poprawa wyglądu i funkcjonalności strony dobrze.waw.pl, przeniesienie zapisów na dyżury bezpośrednio na strornę, zintegrowanie kalendarza dyżurowego z kalendarzem pracowników, stworzenie skryptu do układania harmonogramów kasjerskich integracja tego wszystkiego z programem magazynowym Kooperatywy.