Przejdź do treści

Coaching dla changemakerów i nie tylko!

Stworzono / zmodyfikowano 02/12/2020 przez Korneliusz

Cześć Kolektywie przez ostatnie miesiące szkoliłam się, aby profesjonalnie udzielać wsparcie dla OSÓB i INSTYTUCJI, które chcą POZYTYWNIE ZMIENIAĆ NASZ ŚWIAT. Dziś zapraszam do współpracy oferując kooperatywną zniżkę!

Opierając się na ponad 7-letnim doświadczeniu w zarządzaniu biznesem społecznym, kilkunastoletnim doświadczeniu pracy w organizacjach pozarządowych i działaniu w grupach nieformalnych, prowadzę coaching & mentoring, w którym wspieram:

-osoby indywidualne w rozwoju kompetencji organizacyjnych, w tym liderskich,

-organizacje pozarządowe, biznesy społeczne, start-upy inicjatywy sąsiedzkie i grupy nieformalne w obszarze współpracy grupowej i zarządzania.

Jeśli od dłuższego czasu działasz lub myślisz o działaniu, które pozwoli pozytywnie wpłynąć na otaczającą Cię rzeczywistość, ale czujesz, że coś Cię blokuje, brakuje Ci energii do działania, wiary we własne siły, poczucia sprawczości, sensu – możliwe, że przyda Ci się ktoś, kto wesprze Cię w procesie zmiany. Nazywam się Nina Józefina Bąk, jestem inicjatorką i współzałożycielką naszej Kooperatywy, a od niedawna oficjalnie mentorką w obszarze przedsiębiorczości społecznej i coachem w trakcie certyfikacji.

Zapraszam do skorzystania z moich usług i zapoznania się z ofertą na stronie; www.ninajozefina.com. Dla członków/iń Koop przewidziałam 20% zniżki.